ПРО НАС

Компанія NordWay знаходиться на ринку автозапчастин вже більше 7 років. Компанія була створена у 2009 році у м. Рівному для оптово-роздрібної торгівлі запчастинами, аксесуарами та мастилами до автомобілів.

Ми спеціалізуємось на продажі товарів найпопулярніших світових брендів, оригінальних та неоригінальних запчастин до автомобілів іноземного виробництва.

Основною метою компанії є задоволення потреб кожного нашого клієнта. Ми гарантуємо якісне обслуговування найвибагливішого автолюбителя.

Важливим напрямком роботи NordWay є співпраця з запчастинами до автомобілів китайського виробництва. У нас завжди є в наявності широкий вибір товарів до таких автомобільних марок як Chery, Geely, Great Wall, Chana Benni, FAW, ZXauto та ін.

Ми допомагаємо нашим клієнтам підібрати усі необхідні запчастини та доставити їх в найкоротший термін. Наші висококваліфіковані менеджери з продажу автозапчастин нададуть найкращі пропозиції кожному клієнту. Ми завжди раді піти на зустріч тим, хто звертається до нас. У цьому нам допомагають гнучка система знижок та зручна і своєчасна доставка замовлень по м. Рівному та Україні.

Ми надаємо вичерпну інформацію кожному нашому клієнту, якісний підбір запчастин менеджерами компанії. Для наших постійних клієнтів завжди діють особливі умови співпраці:

  • гнучка система знижок;
  • відстрочка платежу;
  • індивідуальна доставка.
Наша молода команда — це професійний та кваліфікований персонал, що є конкурентною перевагою перед іншими автомагазинами. Ми завжди раді співпраці з Вами.
Все для ТО и ремонта автомобиля без посредников. Удобный каталог, огромный ассортимент.
Мы на
Автопро запчасти - верифицированный партнер NordWay